KONYA CİHANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YARIYIL MESAJI

“2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ BİRİNCİ DÖNEMİNİ TAMAMLAMIŞ OLDUĞUMUZ BUGÜNDE, EĞİTİM ÖĞRETİM SÜRECİNİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI OLAN YARIYIL TATİLİNİN TÜM ÖĞRENCİ, VELİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM.    
YARIYIL MESAJI

Karnelerdeki notların, öğrencilerimizin gerçek başarısını değil, sadece akademik bir karşılığı ifade ettiğini özellikle vurgulamak istiyorum.Veli, öğrenci ve öğretmenlerimizin karnelerdeki notları bu açıdan değerlendirmeleri gerekmektedir.

Düşük notları olan öğrencilerimiz asla üzüntüye ve ümitsizliğe kapılmasınlar. Önümüzdeki eğitim maratonuna daha iyi hazırlanıp “daha iyi olmaya kararlı” olsunlar, yeter. Zira bu noktada “kararlı” olmak, onları hak ettikleri yerlere ulaştırmadaki en önemli araç olacaktır.

Bu vesileyle Cihanbeyli’nin  eğitim öğretim sürecine verdikleri samimi desteklerden dolayı okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyor, bereketli bir tatil döneminin geçirilmesini temenni ediyorum.”

 

 

Şemseddin AYKUT

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Atçeken Mah. Konya. Cad. Hükümet Binası Kat/2 Cihanbeyli/Konya - 0332 673 40 71

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.