KONYA CİHANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İle İlgili Açıklamalar ve Dökümanlar

    Kurum bilgilerinde yanlışlık olan öğretmenlerin  Dyned şifrelerini sorunsuz alabilmeleri ve EBA DynEd öğretmen bilgilerini güncelleme ekranında sorunsuz güncelleme yapabilmeleri için Eğitim Bilişim Ağı (www.eba.gov.tr) üzerinde Profil Sayfasında bulunan okul bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir, güncelleme ile ilgili işlem basamaklarını gösteren sunu ekte gönderilmiştir.

    Bakanlığımızdan Dyned yazılımlarına yeni güncellemeler gelmiş olup, "Dyned Yazılımlarını Güncelleme" işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili sunu ekte gönderilmiştir.Buna göre işlemlerin yapılması gerekmektedir.

 

    Ayrıca  Kurum Bilgileri Güncelleme Ekranına, kurum ismi değişikliği sebebiyle giriş yapamayan okulların ve kurum bilgileri değişmediği halde aynı ekrana ´´Mebbis´den yanıt gelmiyor´´  hatası sebebiyle giriş yapamayan kurumların listesi ekte gönderilen tabloya uygun olarak 12/12/2014 Cuma günü mesai bitimine kadar dyned42@meb.gov.tr adresine gönderilmesini, dyned işlemleri ile ilgili karşılaşılan problemlerin çözümü için öncelikle  ilçe Koordinatör Yardımcıları ile iletişime geçilmesi, sorunun çözülemediği durumlarda İl Koordinatör Yardımcısı ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

  1. MEB Bilgilerini güncelleme işlemleri için tıklayınız

  2. Dyned nedir.için tıklayınız

  3. DynEd Yazılımlarını Güncelleme İşlemleri için tıklayınız

  4. Şifre işlemleri için tıklayınız

  5. Görev ve sorumluluklar için tıklayınız

Atçeken Mah. Konya. Cad. Hükümet Binası Kat/2 Cihanbeyli/Konya - 0332 673 40 71

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.