KONYA CİHANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımız Katılımıyla 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Toplantısı Yapıldı

Bugün ilçemizde Sayın Kaymakamımız Remzi DEMİR başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ, Şube Müdürlerimiz Şakir UÇAR, Turgay TARLA, Fatih GÜDÜCÜ ve lise okul müdürlerimizin katılımıyla 2020-2021 eğitim-öğretim yılının 1.dönem değerlendirmesi yapıldı. Kaymakam Bey yaptığı konuşmada:
İlçe Kaymakamımız Katılımıyla 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Toplantısı Yapıldı

'' Cihanbeyli'nin eğitim anlamında potansiyeli olan bir ilçemiz olduğunu gördük. Gerek öğretmen sayısı gerek derslik sayısı ve kalitesiyle eğitim-öğretim için bütün şartların elverişli olduğunu gördük. Velilerimiz de eğitim için üzerlerine düşeni yapmaktalar. İnşallah bizler de üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirerek öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunacağız. Bugün ilçemizde artık YKS sınavları da yapılacak ve öğrencilerimiz sınavlara daha iyi motive olabilecekler. Bu vesileyle toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.'' İfadelerini kullandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ da yaptığı konuşmasında :
'' Sayın Kaymakamımız Remzi DEMİR Bey sağ olsun geldiği ilk günden itibaren bizlere her anlamda destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizler de eğitimciler olarak öğrencilerimiz için en iyi şartları sağlamaya çalışmalıyız. Bunun için öğrencilerimizin uzaktan eğitim sürecini en iyi şekilde atlatmaları için çalışmalarımızı arttırmalıyız. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ölçme Değerlendirme modülü üzerinden yaptığı çevrim içi kazanım değerlendirme sınavlarına öğrencilerimizin katılımını sağlamak için çabalarımızı arttırmalıyız. İnşallah hep birlikte verimli bir yıl geçireceğiz. Bunun için hepinize göstermiş olduğunuz özverilerden dolayı teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum.'' İfadelerini kullandı.

07-01-2021

Atçeken Mah. Konya. Cad. Hükümet Binası Kat/2 Cihanbeyli/Konya - 0332 673 40 71

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.