KONYA CİHANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü töreni ilçemizde saat 09:30'da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtının önünde çelenk sunma töreni ile başladı. Törene İlçemiz Kaymakamı Sayın Remzi DEMİR, İlçe Cumhuriyet Savcısı Muhammed Satuk Buğrahan ATAN, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Halil GÜREL, İlçe Jandarma Komutanı Çetin YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Burhan ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet SARITAŞ kamu kurum ve kuruluş amir/yöneticileri, Şehit yakınları, gazilerimiz, gazi aileleri, Siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum kuruluşları ve Cihanbeyli halkımızın katılımı ile tören icra edilmiştir.  
18 Mart Şehitleri Anma Günü

İlçemiz Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı'nın çelenkleri sunulmuş, saygı duruşunda bulunulmuş ve İstiklal Marşımız eşliğinde bayrağımız göndere çekilmiştir. Daha sonra ilçemiz şehit kabirleri ziyaret edilerek dualar okunmuştur.

Günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirler okunmasının ardından program sona ermiştir.

18-03-202118-03-202118-03-2021

Atçeken Mah. Konya. Cad. Hükümet Binası Kat/2 Cihanbeyli/Konya - 0332 673 40 71

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.